Družba Hit d. d. Nova Gorica, razpisuje prosto delovno mesto VODJA KADROVSKO PRAVNEGA PODROČJA (m/ž).

Opis delovnega mesta:
 • vodenje, organiziranje in nadziranje dela v oddelku kadrovsko pravnega področja,
 • pripravljanje predlogov s pravnega, kadrovskega in plačnega področja za odločanje uprave,
 • priprava strategije in letnih planov s kadrovsko pravnega področja,
 • strokovno svetovanje ter sodelovanje z institucijami in nadzorniki,
 • svetovanje oddelkom in posameznikom glede zadev s kadrovsko pravnega področja.

Od kandidatov pričakujemo:
 • zaključeno VII. stopnjo izobrazbe pravne ali druge smeri,
 • zaželen je pravosodni izpit (PDI),
 • 5 let delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu,
 • znanje angleškega jezika (zaželeno je tudi znanje italijanskega in hrvaškega jezika),
 • poznavanje orodij Office,
 • odlične organizacijske in komunikacijske sposobnosti ter visoka stopnja čustvene inteligence,
 • usmerjenost k rezultatom ter obvladovanje načrtovanja in organizacije.

Nudimo:
 • sklenitev pogodbe o zaposlitvi s polnim delovnim časom za določen čas s štiri letnim mandatom, z možnostjo podaljšanja.

Prijave z življenjepisom, potrdili o izpolnjevanju zahtevanih in zaželenih pogojev in opisom vaših znanj ter dosedanjih delovnih izkušenj nam pošljite do 13.10.2020 na e-naslov kadrovska.sluzba@hit.si ali na naslov:

HIT d. d. Nova Gorica
Služba za upravljanje s kadri
Delpinova 7 a
5000 Nova Gorica

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.