Družba Hit d. d. Nova Gorica, razpisuje dve prosti delovni mesti MASER (kozmetik) - m/ž v SPA centru Perla v Novi Gorici

Opis delovnega mesta:
Oseba na tem delovnem mestu bo odgovorna za strokovno izvedbo storitev za goste ter svetovanje in priporočila gostom in sodelavcem na področju masažnih in kozmetičnih storitev.

Od kandidatov pričakujemo:
• V. stopnjo izobrazbe zdravstvene, kozmetične ali druge ustrezne smeri,
• zaželen je opravljen NPK maser,
• znanje tradicionalne tajske masaže,
• poznavanje različnih vrst masaž je prednost,
• pogovorno znanje italijanskega in angleškega jezika,
• sposobnost za timsko delo, komunikacijske sposobnosti, fleksibilnost ter veselje do dela z ljudmi,
• osebno urejenost.

Nudimo:
• sklenitev pogodbe o zaposlitvi za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja,
• zaposlitev za polni delovni čas,
• možnost strokovnega in osebnega razvoja.

Prijave z življenjepisom in opisom vaših znanj ter dosedanjih delovnih izkušenj nam pošljite do 3. 11. 2019 na e-naslov kadrovska.sluzba@hit.si ali na naslov:

Hit d. d. Nova Gorica
Kadrovska služba
Delpinova 7 a
5000 Nova Gorica

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.