My Privilege Login
HIT CORPORATE | Med največjimi v Evropi
Vabilo k sodelovanju

Družba Hit, d. d., Nova Gorica, išče KUHARJE (m/ž) za delo v Hitovih gostinskih enotah.

Opis delovnega mesta:
Oseba na tem delovnem mestu bo odgovorna za samostojno pripravo in predpripravo jedi.

Od kandidatov pričakujemo:
• IV. ali V. stopnjo izobrazbe gostinske smeri,
• delovne izkušnje na delovnem mestu kuhar,
• veselje do kuhanja in kulinarike,
• sposobnost za timsko delo,
• pripravljenost na dodatna izobraževanja in usposabljanja,
• zaželeno pogovorno znanje italijanskega jezika.

Za razpisano prosto delovno mesto ponujamo:

• z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za določen čas z možnostjo prehoda v nedoločen čas,
• zaposlitev za polni delovni čas,
• možnost strokovnega in osebnega razvoja.

Prijave z življenjepisom in opisom vaših znanj ter dosedanjih delovnih izkušenj nam pošljite na e-naslov kadrovska.sluzba(at)hit.si ali na naslov:

Hit, d. d., Nova Gorica
Kadrovska služba
Delpinova 7 a
5000 Nova Gorica

Zaposlujemo po načelu nediskriminatornosti in enakih možnosti.

NAZAJ NA-